התכנית וההתנגדות בתקשורת

500 מטר מהבית: התושבים שיצאו למאבק במתקן ענק לשריפת אשפה

התוכנית של המשרד להגנת הסביבה, בהשקעה של כמיליארד שקל, מוצגת ככזאת שנועדה לצמצם את הזיהום - אך תושבי שכונת מורשה אומרים שלא יאפשרו לה לקום ■ ראש עיריית רמת השרון: "המשרד הציג מצגת יפה - אבל לא קיבלנו תשובות על רמת הזיהום והבטיחות של המיזם"

מחאת השלטים של תושבי גוש אדומים: "הקורונה תיגמר – המשרפה תישאר"

תושבי גוש אדומים פתחו בימים האחרונים בקמפיין ברשתות החברתיות, בו הם מצולמים עם שלטים ועליהם הכיתוב "הקורונה תיגמר – המשרפה תישאר", כמחאה על התקדמות תהליך בניית משרפת אדומים...

המאבק יוצא לדרך: עוצרים את המשרפה ומצילים את הילדים

חודשים ספורים לאחר שחתמו במפתיע ראש עירית מעלה אדומים בני כשריאל והשר לאיכות הסביבה זאב אלקין על הסכם להקמת אתר שריפת הפסולת הראשון בישראל על שטח של 900 דונם סמוך למעלה אדומים ויישובי גוש אדומים, מודיע היום ועד פעולה מיוחד שהוקם על ידי תושבי הסביבה על יציאה למאבק לעצירת הקמת המשרפה.

בוחרים להיאבק במשרפת אדומים

"הפוליטיקאים יצטרכו לתת פיתרון אמיתי למצב בלתי אפשרי שבו משריפת פסולת עם עשן רעיל תהיה סביבנו 24/7", אומרים במטה המאבק. כזכור, לפני חודשים ספורים חתמו במפתיע ראש עירית מעלה אדומים בני כשריאל והשר לאיכות הסביבה זאב אלקין על הסכם להקמת אתר שריפת הפסולת הראשון בישראל על שטח של 900 דונם...

המכרז מקודם ואבן פינה הונחה, אך למתקן שריפת הפסולת הראשון אין תכנית

המתקן המתוכנן סמוך למעלה אדומים מקודם לפי תכנית שאושרה להטמנת פסולת לפני כ-15 שנה, אולם ארגוני סביבה אומרים כי הדבר מנוגד לפסיקה ומדובר במחטף. תושבים באזור מוחים: "לא נהפוך למפרץ חיפה"

סגירת תפריט